Alberto Tomba Is Always Crazy (Vuko)

ur. 25.03.2015

Marzenia się spełniają 🙂 Alberto Tomba z hodowli Is Always Crazy (po domowemu Vuko) to nasz wymarzony pies. Vuko to godny przedstawiciel rasy owczarek belgijski malinois – psy te zaliczane są do ras pasterskich i zaganiających, zaklasyfikowane do sekcji psów pasterskich (owczarskich). Pies o żywym usposobieniu, silnym temperamencie. Potrzebuje stanowczego i konsekwentnego opiekuna. Wymagający dużo ruchu. Posiada silny instynkt terytorialny, potrafi bronić domu oraz właściciela. W stosunku do obcych powinien być łagodny. Potrzebuje socjalizacji, ponieważ może wykazywać agresję do innych psów. Chętnie używany w policji, wojsku i w oddziałach antyterrorystycznych. Nadaje się do wszechstronnego szkolenia, także psich sportów Obi/IPO.

 

Alberto Tomba Is Always Crazy wicemistrzem Polski 2019  (91,91,97)  w konkurencji IGP1!!! 🏆🥈🎉

W dnia 24-26 maja 2019 w Siemianowicach Śląskich odbyła się największa polska impreza psich sportów – Mistrzostwa Polski w IGP.

Oceny, które uzyskał mój pies:
– ślad 91 punktów,
– posłuszeństwo 91 punktów,
– obrona 97 punktów – n
ajlepsza obrona w konkurencji IGP1!!!

Alberto Tomba Is Always Crazy (Vuko)

 

Dikon

ur. 05.03.2008 r.

Dikon – pies od którego wszystko się zaczęło 🙂 Pies, który wybaczył mi wiele błędów treningowych.
Piękny przedstawiciel owczarka niemieckiego długowłosego.
Owczarek niemiecki to jedna z ras psów należąca do grupy psów pasterskich sklasyfikowana do sekcji psów pasterskich. Według klasyfikacji FCI podlega próbom pracy. Zaliczany do psów obronnych. Psy tej rasy są czujne, ciekawskie, posłuszne, lojalne, pewne siebie, odważne, inteligentne.

Dikon