Rozwiąż test i sprawdź czy Twój pies posiada jakieś umiejętności.

Przywołanie jest najważniejszą komendą, która może uratować życie naszemu psu. Wyobraź sobie sytuację, że nagle pęka Ci karabińczyk w smyczy lub rozpina się obroża, a Twój pies właśnie zobaczył coś ciekawego po drugiej stronie ulicy... Czy jesteś w stanie go odwołać? Albo jesteś na spacerze z psem w lesie, a tu nagle z krzaków wybiega sarna? Jakie jest prawdopodobieństwo, że Twój pies wróci na komendę?

Spokojne mijanie innych psów i ludzi Twój pies nie musi kochać całego świata, ale powinien mijać się z innymi psami bez jazgotu i rzucania się na smyczy. Na drugim biegunie są psy, które w każdym czworonogu widzą świetnego kompana do zabawy. Pamiętaj, Twój pies nie musi się witać z każdym napotkanym psem. Jak oceniasz szanse na spokój Twojego psa podczas mijania się z innym psem?

Rozwiąż test i sprawdź czy Twój pies posiada jakieś umiejętności.
45-50 pkt
Gratulacje! Twój pies jest bardzo dobrze wychowany i może stanowić świetny przykład dla innych właścicieli psów. Dużo czasu poświęciłeś/aś na budowanie dobrej relacji i teraz zbierasz tego efekty 🙂 Twój pies zna podstawowe komendy, macie świetny kontakt... może spróbujecie psich sportów? A może już coś wspólnie ćwiczycie? Napisz do mnie i pochwal się jakie aktywności wspólnie uprawiacie.
35-45 pkt
Jest nieźle, ale... zawsze mogłoby być lepiej 😉 Pewne rzeczy wychodzą Wam bardzo dobrze, ale nad niektórymi musicie jeszcze popracować. Sprawdź przy których umiejętnościach masz najmniejszą ilość punktów i zacznij to ćwiczyć 🙂 Pamiętaj! każdego psa można wyszkolić i nauczyć prawidłowych zachowań, jest to tylko kwestia metody, odpowiedniej ilości czasu oraz determinacji. Daj znać w mailu z czym masz największy problem.
0-35 pkt
Nadszedł czas by popracować nad zachowaniem Twojego psa. Sprawdź w których obszarach macie największe braki i zastanów się jak możesz to zmienić. Jeśli od dłuższego czasu wiesz o problemie i starasz się go rozwiązać to zmień metodę lub umów się chociaż na jedną lekcję indywidualnego treningu posłuszeństwa. Pewne rzeczy trzeba po prostu

Share your Results: