Film pies Channing Tatum

Channing Tatum i jego “Pies” już w kinach! Spokojnie, to seans nie tylko dla psiarzy. Film pies z Channing Tatum, w którym Komandos Briggs i jego pies Lulu wyruszają w podróż. Podróż wzdłuż wybrzeża Pacyfiku aby zdążyć na pogrzeb swojego najlepszego przyjaciela.

Film pies Channing Tatum

Channing Tatum i jego stary znajomy z czasów “Magic Mike’a”, Reid Carolin, przedstawiają komediodramat, który opwiada o podróży wzdłuż wybrzeża byłego komandosa i jego czworonożnego podopiecznego. Oboje muszą się jednak zmierzyć się ze swoimi traumami. Efekt reżyserskiej i scenopisarskiej współpracy obu panów – film “Pies” – nie tylko psiarzom może przypaść do gustu.

Film pies z Channing Tatum – a moda na owczarka beglijskiego malinois!

Poniższy wpis nie będzie kolejnym opisem fabuły. Ten wpis ma za zadanie uruchomienie dyskusji. Dyskusji na temat, wpływu nowych i starych mediów (internet i telewizja), oraz na chęć posiadania psa konkretnej rasy.

W najnowszej hollywodzkiej produkcji możemy śledzić przygody owczarka belgijskiego Lulu i jego przewodnika Briggsa (Channing Tatum). Jak pokazuje życie, wpływ takich produkcji ejst ogromny. Naszym zdaniem aktorzy, celebryci, filmy i wpisy w internecie mają olbrzymi wpływ na popularność ras psów https://trends.google.pl/trends/?geo=PL .

Moda vs świadomy wybór a Film pies z Channing Tatum

Film pies – pokazuje jak moda może sprzyjać nieświadomym zakupom. Należy pamiętać, że wybierając psa wybieramy go zarówno pod katem rasy jak i cech charakteru (zazwyczaj na podstawie cech rodziców i dziadków). Jeżeli nie jesteśmy ekspertami w rasie warto zdać się na pomoc ekspertów i hodowców (którym należy przekazać prawdziwe informacje na temat doświadczenia, możliwości i umiejętności). Musicie wiedzieć, że Owczarki Belgijskie Malinois to psy wymagające pracy i naszej uwagi. Nie kupujcie psa pod wpływem impulsu. A już na pewno nie kupujcie (żadnego) psa pod wpływem filmu (pamiętajcie, że tam grają aktorzy ;)).


Więcej na temat filmu pies https://www.filmweb.pl/film/Pies-2022-867994

Tags

What do you think?
Related Articles
Pies Donalda Tuska

Donald Tusk, przywódca z pasją ma nowego wiernego towarzysza na czterech łapach. Pies rasy maltańczyk o imieniu Franek dołączył do grona rodziny #Tusk. Donald Tusk,