Jaka karma jest najlepsza dla Twojego psa?

karma dla psa - gosbi i Vuko

Prawidłowe żywienie psa- dobra karma dla psa.

Karma dla psa – jaką wybrać? Ziarna w karmie dla psów to kontrowersyjny temat. Niektórzy właściciele zwierząt uważają, że nie powinno ich być w ogóle w diecie psa, podczas gdy inni sądzą, że dostarczają one składników odżywczych, których nie można znaleźć w innych rodzajach składników. Ogólnie rzecz biorąc, psy nie potrzebują zbóż w swoich posiłkach. Nie ma jednak powodu, by ich unikać, kiedy szukasz karmy wysokiej jakości. Jeśli obawiasz się, że Twój pies ma wrażliwość lub nietolerancję na pewne rodzaje produktów zbożowych, możesz porozmawiać z dietetykiem zwierzęcym lub lekarzem weterynarii, aby uzyskać więcej porad

Ważne jest, aby pamiętać, że tak jak ludzie, psy potrzebują owoców i warzyw dla dobrego zdrowia. Owoce mogą pomóc oczyścić zęby z płytki nazębnej, dostarczają przeciwutleniaczy, które wspierają. Właściciele zwierząt często zastanawiają się, jaką karmą powinienem karmić mojego psa? Jest tak wiele opcji! Najlepszą rzeczą do zrobienia jest zbadanie różnych karm i porównanie ich. Jeśli chcesz być lepiej przygotowany do tego zadania, poniżej znajdziesz listę 5 najpopularniejszych marek, które właściciele zwierząt kupują dla swoich psów.

Karma dla psa – jakie składniki potrzebują psy?

Psy potrzebują energii, białka, tłuszczu, węglowodanów i minerałów, aby żyć zdrowo.

Ogólnie rzecz biorąc psy mogą bez problemu jeść warzywa jako składniki swoich posiłków. Jeśli jednak Twój pies ma wrażliwość, alergię lub nietolerancję, może różnie reagować na niektóre rodzaje warzyw. Psy mają również bardzo niski poziom tolerancji, jeśli chodzi o jedzenie warzyw krzyżowych.

Ta karma dla psa jest dobrą opcją dla Twojego pupila, ponieważ ma dużo białka i bardzo mało tłuszczu

Posiada również kilka minerałów, substancji toksycznych i witamin, które wspierają układ odpornościowy, zdrowie skóry i aktywność układu trawiennego. Zawiera wiele rodzajów składników odżywczych, takich jak luteina chroniąca wzrok, kwasy tłuszczowe omega dla zdrowej skóry i sierści, przeciwutleniacze zwalczające uszkodzenia wywołane przez wolne rodniki oraz wspaniały smak!

Posiłki w tym produkcie są przygotowywane bez dodatku cukru i soli, więc są niskokaloryczne, ale bogate w wartości odżywcze. Jeśli chcesz kupić ten produkt dla swojego psa.

Jaką karmę poleca APORT?

https://gosbi.betta.pl/11-gosbi-pies-exclusive

Tags

What do you think?
Related Articles
Pies Donalda Tuska

Donald Tusk, przywódca z pasją ma nowego wiernego towarzysza na czterech łapach. Pies rasy maltańczyk o imieniu Franek dołączył do grona rodziny #Tusk. Donald Tusk,