O nas - Aport - wyszkolimy każdego psa :)

„Bo na tym pieskim świecie to się bardzo liczy, by iść na sześciu łapach i na jednej smyczy”

Marek Majewski

 


My i nasze psy

Szkoła dla psów APORT zaprasza wszystkie psiaki na treningi indywidualne i grupowe. W pracy z psami przykładam dużą wagę do emocji w jakich pracuje pies. Nie ważne czy Twój pies jest mały czy duży, rasowy czy kundelek, młody czy stary… każdy pies jest w mojej szkole mile widziany, ponieważ każdy pies, powinien nauczyć się podstawowych zasad posłuszeństwa.

Szkolimy psy na terenie Wrocławia, Kiełczowa, Oleśnic, Długołęki, Trzebnicy i okolic. Jeśli więc Twój pies nie wraca na wołanie, ciągnie na smyczy lub po prostu „ma problem z innymi psami” to to szkolenie jest właśnie dla Was. Na szkolenie przyjmuje psy już od 3 miesiąca życia, nie stosuję kolczatek, za to dużo smakołyków i wspólnej zabawy z przewodnikiem. Moim celem jest idealne porozumienie człowieka z psem, żeby uzyskać ten efekt podchodzę indywidualnie do każdej pary.

APORT wychowanie i szkolenie psów

APORT.com.pl to serwis, w którym znajdziesz wszelkie informacje na temat wychowania i szkolenie psów od podstaw po zaawansowane techniki. Stworzyliśmy tę platformę z myślą o ludziach, którzy kochają psy i chcą je szkolić, aby ich życie stało się lepsze i łatwiejsze!

Oferujemy kursy jak szkolić psa w różnych dziedzinach

Nauka podstawowych komend takich jak „siad”, „zostań”, „leżeć” lub bardziej złożone jak „precz”, „chodź tutaj”, etc.,
-Problemy behawioralne, takie jak agresywność lub lęk separacyjny,
-Porady w wychowaniu, dziecko i pies
-Dyscypliny sportowe takie jak IPO/IGP, obedience, tropienie sportowe,
-Testy BH i testy psychiczne

 

 

Marita Ajnbacher

Nazywam się Marita i jestem właścicielką i przewodnikiem dwóch owczarków belgijskich malinois: Vuko, Enzo i Uzi.

Moją wielką pasją jest posłuszeństwo sportowe. I to od tej dyscypliny rozpoczęłam właśnie moją przygodę z psim sportem. Wszystko zaczęło się w 2008 roku wraz z owczarkiem niemieckim (Dikon), to z nim zdobyłam pierwsze szlify, popełniłam błędy i zdobyłam pierwsze tytuły.

Od 2010 pracuję jako trener na szkoleniach indywidualnych i grupowych, a od 2018 roku współprowadzę również seminaria przygotowujące do psy i ich przewodników do egzaminów BH i zawodów IGP/IPO.
Od 2010 roku nieprzerwanie pracuję jako trener, organizuję seminaria oraz prowadzę warsztaty z posłuszeństwa sportowego. W tym czasie nieustannie szkolę i rozwijam również siebie. Uczestniczę w licznych szkoleniach i seminariach prowadzonych głównie przez zagranicznych instruktorów tj. Michał Wiśniewski, Jahny Bohm, Martin Plechacek, Petr Foltyn, Katarina Wargowa, Mia Skogster, Mirjam Knauer, Coni  i Peter Scherk, Melanie Kroeger i wielu wielu innych.

behawiorysta wrocław
Łukasz Lindner

Nazywam się Łukasz i jestem właścicielem i przewodnikiem dwóch owczarków belgijskich malinois: Vuko i Enzo.

Moją wielką pasją jest canicross i obrona sportowa. I to od tej dyscypliny rozpocząłem właśnie swoją przygodę z psim sportem. Wszystko zaczęło się w 2015 roku wraz z owczarkiem belgijskim (Vuko). To z nim zdobyłem i rozwinąłem swoje umiejętności zarówno w psich biegach jak i posłuszeństwie.

Od 2013 współpracuję jako co-trener na szkoleniach indywidualnych i grupowych. W tym czasie nieustannie szkolę i rozwijam również siebie. Uczestniczę w licznych szkoleniach i seminariach prowadzonych głównie przez zagranicznych instruktorów tj. Michał Wiśniewski, Jahny Bohm, Martin Plechacek, Petr Foltyn, Katarina Wargowa, Mia Skogster, Mirjam Knauer, Coni  i Peter Scherk, Melanie Kroeger i wielu wielu innych.

 

Nasze psy

Alberto Tomba Is Always Crazy (Vuko)

ur. 25.03.2015

 

 

Marzenia się spełniają 🙂 Alberto Tomba z hodowli Is Always Crazy (po domowemu Vuko) to mój wymarzony pies. Vuko to godny przedstawiciel rasy owczarek belgijski malinois – psy te zaliczane są do ras pasterskich i zaganiających, zaklasyfikowane do sekcji psów pasterskich (owczarskich). Pies o żywym usposobieniu, silnym temperamencie. Potrzebuje stanowczego i konsekwentnego opiekuna. Wymagający dużo ruchu. Posiada silny instynkt terytorialny, potrafi bronić domu oraz właściciela. W stosunku do obcych powinien być łagodny. Potrzebuje socjalizacji, ponieważ może wykazywać agresję do innych psów. Chętnie używany w policji, wojsku i w oddziałach antyterrorystycznych. Nadaje się do wszechstronnego szkolenia, także psich sportów Obi/IPO/IGP.

 


 

Alberto Tomba Is Always Crazy wyniki sportowe:

 

Wicemistrz Polski 2020, Tropienie sportowe, klasa FPr3, 89 pkt

W dniach Lublin 4-6 Września 2020 w Lublinie odbyły się zawody wliczane do Pucharu Polski w Tropieniu Sportowym 2020 z kwalifikacjami do Mistrzostw Świata IGP-FH 2021. Vuko w trakcie zawodów tropieniowych po raz kolejny wykazał się olbrzymim zaangażowanie i chęcią do pracy, dzięki czemu zdobyliśmy 4 tytuł wicemistrza Polski (w kolejnej dyscyplinie sportowej)!

Wicemistrz Polski 2020, Obedience klasa 1, 294,5 pkt

W dniach 8-9.08.2020 w Kocmyrzowiw odbyły się Mistrzostwa Polski Obedience Owczarków Belgisjkich (posłuszeństwo sportowe), sędzia Jacek Lewkowicz. Dzięki zajęciu 2-go miejsca z notą 294,5 pkt zdobyłam z Vuko upragnioną kwalifikację do reprezentacji Polski na Mistrzostwa Świata FMBB w 2021 roku.

 

II Wicemistrz Polski 2019  (92, 81, 97)  w konkurencji IGP3!!!   

W dniach 19-20.10.2019r, w Komprachcicach, odbyły się Mistrzostwa Polski IGP Owczarków Belgijskich, będące jednocześnie kwalifikacjami do FMBB 2020.

 

– Dzięki zajęciu 3 miejsca zdobyłam z Vuko upragnioną kwalifikację do reprezentacji Polski na Mistrzostwa Świata FMBB 2020 France

 

– Najlepsza obrona w konkurencji IGP3, z wynikiem 97 punktów!!!

 

Wicemistrz Polski 2019  (91,91,97)  w konkurencji IGP1!!! 

 

W dnia 24-26 maja 2019 w Siemianowicach Śląskich odbyła się największa polska impreza psich sportów – Mistrzostwa Polski w IGP.

 

Oceny, które uzyskał mój pies:
– ślad 91 punktów,
– posłuszeństwo 91 punktów,
– obrona 97 punktów – najlepsza obrona w konkurencji IGP1!!!

 

 

 


 

Ferrari Enzo Is Always Crazy (Enzo)

ur. 2.02.2020

 

 

Marzenia się spełniają po raz 2 🙂 Ferrai Enzo z hodowli Is Always Crazy (po domowemu Enzo) to kolejny przedstawiciel belgów w naszym domu. Enzo to godny przedstawiciel rasy owczarek belgijski malinois i całkiem bliski krewny Vuko 😉
Enzo to pies o prawdziwie żywym usposobieniu i niezwykle silnym temperamencie. Wymagający dużo pracy i ruchu. Enzo to wyjątkowy pies, wybrany do sportu IGP (dawniej IPO) ze względu na specyficzne cechy charakteru.

 

 


 

Dikon


ur. 05.03.2008 r.;  Coffin on Microsoft Windows 10 May 2019 Update zm. 12.05.2019

Dikon – pies od którego wszystko się zaczęło 🙂 Pies, który wybaczył mi wiele błędów treningowych. Piękny przedstawiciel owczarka niemieckiego długowłosego.
Owczarek niemiecki to jedna z ras psów należąca do grupy psów pasterskich sklasyfikowana do sekcji psów pasterskich. Według klasyfikacji FCI podlega próbom pracy. Zaliczany do psów obronnych. Psy tej rasy są czujne, ciekawskie, posłuszne, lojalne, pewne siebie, odważne, inteligentne.

 

 

 

 

 

Style Selector

Primary Color

Layout

Background

X