Wybierz typ szkolenia

Decyzja już zapadła. Chcesz iść ze swoim psem na szkolenie z zakresu posłuszeństwa. Tylko… jaki typ szkolenia wybrać? Czy lepszy będzie kurs grupowy czy może trening indywidualny? Odpowiedź jest jedna – to zależy 😉 To zależy od tego jakie problemy ma Twój pies, co chcesz z nim osiągnąć oraz w jakich godzinach pracujesz 😉

Różnica między treningiem indywidualnym a grupowym:

Na treningu indywidualnym jesteś tylko Ty (wraz z rodziną) i Twój pies. Takie szkolenie jest idealnie dopasowane do potrzeb i tempa nauki Twojego psa. Dni i godziny spotkań ustalamy tak, żeby Tobie pasowało, a więc możemy trenować zarówno przed południem jak i po południu. Ten typ szkolenia jest idealny jeśli Twój pies jest agresywny, bardzo lękliwy lub ma duże problemy ze skupieniem się. Wybierz tę opcję jeśli masz nieregularne godziny pracy lub po prostu cenisz sobie indywidualne podejście. Koszt za pojedyncze spotkanie to 150 zł, a pakiet 8 spotkań kosztuje 850 zł.

Trenujemy w ogólnodostępnym miejscu, a więc będą się tam pojawiały psy, które wychodzą na spacer. Odległość od nich zawsze możemy sobie zwiększyć. Wszystko po to, by Twój pies pamiętał o zasadach dobrego zachowania na każdym spacerze.

Szkolenie może odbywać się u Ciebie w domu (250 zł za 1 wizytę).

Jeśli chodzi o szkolenie grupowe, to mamy grupę PRZEDSZKOLAKÓW (psy do 6 miesiąca życia) i grupę STARSZAKÓW (psy powyżej 6 miesiąca życia). Zajęcia odbywają się w poniedziałki i czwartki odpowiednio o godz. 18 i 19 oraz w soboty i niedziele o godzinie 9:00; 10:00 i 11 lub 12:00.

Dla zaawansowanych psów w każdą sobotę o godz. 9 i 10 (Marita) i w niedzielę o godz. 11 (Łukasz) odbywa się TRENING CZYNI MISTRZA.

Dla większości szczeniaków świetną opcją jest psie przedszkole – właściciel uczy się jak skupić uwagę psa na sobie, wie, jak bawić się ze swoim pupilem, a oprócz tego trenujemy przywołanie oraz podstawowe komendy. Jeśli tylko masz czas w poniedziałki i środy o godz. 18 to zapraszam na szkolenie. Jestem pewna, że będziesz zadowolony z postępów jakie zrobi Twój pies.

Jeśli Twój pies skończył 6 miesięcy, raczej nie jest agresywny do innych psów, a Ty chcesz popracować w grupie innych psów to dobrym wyborem będzie grupa starszaków.

Kursy grupowe składają się z 8 spotkań i kosztują 600 zł. Co miesiąc rozpoczyna się kolejna edycja – wystarczy, że będziesz śledzić Facebooka, a na pewno zauważysz informację o nowym naborze. Na stronie internetowej również zamieszczam o tym informację.

Jeśli nadal nie wiesz, który typ szkolenia będzie najlepszy dla Twojego psa – zadzwoń, na pewno razem coś ustalimy 🙂

INDYWIDUALNY 8
8 lekcji
850 pln
Zajęcia prywatne pod okiem trenera
W czasie trwania treningu właściciel pod okiem trenera ćwiczy ze swoim psem.
Bezpośredni kontakt z prowadzącym
Możliwość dostosowania godziny spotkania
Indywidualny tok nauczania
Brak rozproszeń
Więcej informacji i zapisy
GRUPA STARSZAKÓW
2 x w tygodniu
600 pln
Dla psów powyżej 6-7 mc życia
Kurs jest skierowany do właścicieli psów powyżej 6 miesiąca życia.
Grupy w tygodniu (poniedziałek i czwartek) i weekendy (sobota i niedziela)
Małe grupy ok. 5-6 psów
Możliwość pracy w rozproszeniach
Intensywny kurs
Więcej informacji i zapisy
TRENING CZYNI MISTRZA
4 spotkania
300 pln
Kurs zaawansowany.
Kurs zaawansowany dla osób które już odbyły szkolenie, psy znają podstawowe komendy.
Rozwijanie nabytych umiejętności
Nauka nowych komend
Możliwość obserwowania pozostałych uczestników szkolenia PRO
Więcej informacji i zapisy
OBRONA SPORTOWA IPO / IGP
1 dzień
Trening obrony sportowej
Zapraszam na trening obrony sportowej z pozorantem Michałem Wiśniewskim.
Przygotowujemy psy do egzaminów IPO/ IGP oraz do testów psychicznych.
Pozorant z długoletnim doświadczeniem
2 indywidualne wejścia dziennie
treningi na boiskach sportowych
Więcej informacji i zapisy