”SUPLEMENTY

”European

www.EUPP.pl

Nasze produkty powstały w szwedzkich laboratoriach z naturalnych składników, których jakość spełnia normy żywieniowe dla ludzi. Nasze produkty dedykowane są między innymi psom sportowym, osłabionym, chorym, w diecie Barf i w trakcie rekonwalescencji.


Suplementy dla psów od European Pet Pharmacy Polska

EUROPEAN PET PHARMACY to marka, która powstała przy współpracy sportowców i specjalistów z dziedziny żywienia i dietetyki sportowej psów a także ekspertów z dziedziny hodowli.

Przy procesie tworzenia suplementów przez wiele lat obserwowaliśmy i zdobywaliśmy specjalistyczną wiedzę z zakresu suplementacji i dietetyki zwierząt. Dlatego od ponad dekady współpracujemy z najlepszymi sportowcami Świata tj. Tobias Olejnik, Marcel Wissing czy Jany Bohm. Głównym kierunkiem naszych zainteresowań zawsze były zwierzęta o szczególnych potrzebach – psy pracujące, sportowe oraz zwierzęta wymagające specjalnego żywienia z przyczyn zdrowotnych.

Wiemy, że psy sportowe to nie wszystko a dolegliwości występują również (a może przede wszystkim) u naszych domowych pupili. Dobrze poznaliśmy potrzeby psów chorobami układu ruchu. Na własnej skórze przekonaliśmy się jak ciężko powrócić do pełni zdrowia psu wycieńczonemu przez poważną chorobę Zdobyte doświadczenia zachęciło EPP do stworzenia linii innowacyjnych suplementów najwyższej jakości, dzięki którym każdy pies może wrócił do aktywności i w pełni wykorzystać swój potencjał. Psy korzystające z preparatów cieszą się zdrowiem i doskonałą kondycją.

Tworząc nasze suplementy dla psów dbamy o to by dostarczyć składniki najwyższej jakości. Surowce wykorzystane przy produkcji suplementów spełniają surowe Szwedzkie i Unijne (Unii Europejskiej) wymogi.