Kim jesteśmy

Szkoła dla psów APORT zaprasza wszystkie psiaki na treningi indywidualne i grupowe. W pracy z psami przykładam dużą wagę do emocji w jakich pracuje pies. Nie ważne czy Twój pies jest mały czy duży, rasowy czy kundelek, młody czy stary… każdy pies jest w mojej szkole mile widziany, ponieważ każdy pies, powinien nauczyć się podstawowych zasad posłuszeństwa.

Szkolimy psy na terenie Wrocławia, Kiełczowa, Oleśnic, Długołęki, Trzebnicy i okolic. Jeśli więc Twój pies nie wraca na wołanie, ciągnie na smyczy lub po prostu „ma problem z innymi psami” to to szkolenie jest właśnie dla Was. Na szkolenie przyjmuje psy już od 3 miesiąca życia, nie stosuję kolczatek, za to dużo smakołyków i wspólnej zabawy z przewodnikiem. Moim celem jest idealne porozumienie człowieka z psem, żeby uzyskać ten efekt podchodzę indywidualnie do każdej pary.

3 psy i my - szkolenie psów wrocław

▼・ᴥ・▼

Psia szkoła z pasją – bo kochamy to, co robimy

belgian malinois Aport

Our Impact

Our Impact comes from our commitment to our customers and to our rescue parters. We pledge to aid in animal rescue efforts, from hosting in-store adoption events & fundraisers, to making donations as our resources allow. We are personally committed to helping animals in need.

Marita Ajnbacher

Nazywam się Marita i jestem właścicielką i przewodnikiem trzech owczarków belgijskich malinois: Vuko, Enzo i Uzi.

Moją wielką pasją jest posłuszeństwo sportowe. I to od tej dyscypliny rozpoczęłam właśnie moją przygodę z psim sportem. Wszystko zaczęło się w 2008 roku wraz z owczarkiem niemieckim (Dikon), to z nim zdobyłam pierwsze szlify, popełniłam błędy i zdobyłam pierwsze tytuły.

Od 2010 pracuję jako trener na szkoleniach indywidualnych i grupowych, a od 2018 roku współprowadzę również seminaria przygotowujące do psy i ich przewodników do egzaminów BH i zawodów IGP/IPO.
Od 2010 roku nieprzerwanie pracuję jako trener, organizuję seminaria oraz prowadzę warsztaty z posłuszeństwa sportowego. W tym czasie nieustannie szkolę i rozwijam również siebie. Uczestniczę w licznych szkoleniach i seminariach prowadzonych głównie przez zagranicznych instruktorów tj. Michał Wiśniewski, Jahny Bohm, Martin Plechacek, Petr Foltyn, Katarina Wargowa, Mia Skogster, Mirjam Knauer, Coni  i Peter Scherk, Melanie Kroeger i wielu wielu innych.

Marita AJnbacher Szkolenie psów
arrow

Łukasz Lindner

Nazywam się Łukasz i jestem właścicielem i przewodnikiem trzech owczarków belgijskich malinois: Vuko, Enzo i Uzi.

Moją wielką pasją jest canicross i obrona sportowa. I to od tej dyscypliny rozpocząłem właśnie swoją przygodę z psim sportem. Wszystko zaczęło się w 2015 roku wraz z owczarkiem belgijskim (Vuko). To z nim zdobyłem i rozwinąłem swoje umiejętności zarówno w psich biegach jak i posłuszeństwie.

Od 2013 współpracuję jako co-trener na szkoleniach indywidualnych i grupowych. W tym czasie nieustannie szkolę i rozwijam również siebie. Uczestniczę w licznych szkoleniach i seminariach prowadzonych głównie przez zagranicznych instruktorów tj. Michał Wiśniewski, Jahny Bohm, Martin Plechacek, Petr Foltyn, Katarina Wargowa, Mia Skogster, Mirjam Knauer, Coni  i Peter Scherk, Melanie Kroeger i wielu wielu innych.

Łukasz Lindner - szkolenie psów Wrocław
arrow

Mission & Promise

Our Mission is to provide a curated assortment of the best contemporary pet products on the market, with a focus on thoughtful design and production.

Our Promise is to provide you with a top assortment of safe, quality products produced with our precious pets in mind. We don’t stock anything that we wouldn’t – or haven’t – used with our own pets!

arrow